EXKLUZIVNĚ U NÁS - RAYS KOLAGEN

13.01.2022

Nově u nás zakoupíte doplněk stravy zaměřený pro podporu růstů vlasů, nehtů, pro zlepšení funkce pohybového aparátu, pro hydrataci a výživu kůže a pleti - 1. RAYS PREMIUM COLLAGEN A 2. RAYS ANTI-AGE ELIXÍR.

RAYS PREMIUM COLLAGEN - 1180 Kč- jeho předností je vyvážené složení hydrolyzovaného mořského kolagenu  I, II a III z kanadských tresek, vitamínu C a kurkumy. Je to ideální volba pro ochablou, unavenou, suchou pleť. Zamezuje tvorbě nových vrásek, pleti navrací pružnost a hebkost. Poradí si také s vlasy s tendencí k lámavosti a bez lesku, nebo slabými a polámanými nehty. Příchuť pomeranč.

RAYS ANTI-AGE ELIXÍR - 1590 Kč- Hlavní složkou je hydrolyzovaný kolagen, ceramosidy, bromelain, resveratrol, L-carnosine, koenzym Q10, kyselina hyaluronová, zinek, vitamín E, železo, hořčík vápník a další tělu a pleti prospěšné látky. Napomáhá vyhlazovat vrásky, zlepšuje vzhled pokožky, posiluje nehty a vlasy, současně má pozitiví účinky na kosti, šlachy, vazy, svaly a klouby, tedy na celý pohybový aparát. Příchuť citron, malina.

Dávkování

Jedna dávka (pytlíček) denně zaručí pro vaše tělo dostatečný přísun všech složek bojujících s předčasným stárnutím.

Obsah sáčku smíchejte s 200 ml vody či ochuceného nápoje a vypijte na lačno, nejlépe v ranních hodinách.