MASÁŽE

                               Nabil Awad

Masáž zad a šíje

masáž v délce 30 minut

590 Kč

Masáž zad a šíje

masáž v délce 45 minut

690 Kč

Masáž zad a šíje

masáž v délce 60 minut

850 Kč

Indonéská Bali masáž celého těla

masáž v délce 90 minut

1 350 Kč

Awad masáž - naše specialitka

masáž v délce 120 minut

1 690 Kč

Masáž baňkami

masáž v délce 60 minut

890 Kč

Detoxikační medová masáž zad

masáž v délce 60 minut

890 Kč

Breussova masáž

masáž v délce 60 minut

890 Kč

Dornova metoda a breussova masáž

masáž v délce 90 minut

1 450 Kč

Reflexní masáž chodidel

masáž v délce 30 minut

550 Kč

Indická antistresová masáž - HLAVA, ŠÍJE

masáž v délce 45 minut

690 Kč

Indická antistresová masáž - HLAVA, ŠÍJE, OBLIČEJ

masáž v délce 60 minut

890 Kč

Masáž lávovými kameny - ZÁDA

masáž v délce 60 minut

890 Kč

Masáž lávovými kameny - CELÉ TĚLO

masáž v délce 90 minut

1 400 Kč

Ceny jsou platné od 1.12.2022


Masáž celého těla, masáž zad a šíje

Pro uvolnění zatuhlé šíje a zad, při bolestech pod lopatkou, nebo po jednostranné zátěži je ideální klasická masáž. Je vhodná k regeneraci nohou a rukou po sportovním a pracovním výkonu. U masáže se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky ve svalech např. kyselinu mléčnou. Mechanický účinek klasické masáže spočívá v podpoře návratu žilní krve z periferie do oběhového systému. Během masáže dojde k posílení krevního oběhu, uvolnění svalstva, prokrvení a regeneraci pokožky.

Detoxikační medová masáž

Detoxikační masáž medem, který obsahuje důležité minerály a stopové prvky, velmi účinně působí proti rozvinutým nemocem, lze ji však aplikovat i při zvládnutí stresu, chronických chorob, při jarních očistných kůrách, léčivá síla včelího medu působí přes pokožku přímo na organismus. Medová masáž se provádí na zádech a kloubech a dochází k odstraňování toxinů až z hloubi těla a ty potom "vyplavou " na povrch kůže a jsou zcela zřetelně rozpoznatelné od medu. Med odstraňuje usazeniny, všechny jedy z životního prostředí, potravin a léků, které si tělo nahromadilo ve svých tkáních v průběhu života, a při medové masáži jsou z těla pohybem ruky doslova vysávány. Jemné dotýkání při masáži je komunikací a dotyk aktivuje vegetativní nervový systém a krevní oběh.
Může nejprve dojít ke zhoršení stavu, které je třeba hodnotit jako příznivé znamení, že tělo začíná vylučovat staré jedy a nečistoty. U akutních případů provádíme medovou masáž i 2x týdně, u ostatních případů 2x za měsíc.

Breussova masáž

Jde o speciální jemnou, energeticko-manuální masáž zad v oblasti páteře, která uvolní tělesné, psychické i duševní blokády. Breussova masáž regeneruje meziobratlové ploténky a tím se vyřeší široké spektrum zdravotních potíží, mimo jiné vede také k odbourání hluboko uložených psychických problémů. Základem Breussovy masáže je pomocí jemného tahu vytvořit prostor mezi obratli, který je vyplněn meziobratlovou ploténkou, a poté vmasírovat třezalkový olej, jenž působí na ploténku asi jako voda na houbu. Ploténka olej nasaje, zvětší se do původní velikosti a začne opět plnit svou funkci - odpružení a rotace páteře, ochrana nervů před stlačením ( které se mimo jiné projevuje jako vystřelující bolest nebo brnění a mravenčení...) Je vhodná i u starých lidí, dokonce i při prokázané osteoporóze prevence onemocnění páteře k uvolnění napjatého zádového svalstva.

Dornova metoda

Jedná se o jemnou manuální terapii, při které dochází k návratu obratlů a dalších kloubů do ideální polohy. Pře dornově metodě se provádí určité pohyby nohou či rukou, které působí přímo v místě vykloubení. Tlakem palce na obratle páteře a jejich vracením do správné polohy se současně uvolňují blokády v tkáních a toku energie. Pozitivním působením Dornovy terapie dochází následně i k uvolnění nejen fyzických, ale i psychických blokád, které jsou nejčastější příčinou vzniku disharmonie v proudění energie, která se projeví v nedostatečném zásobení živinami, chybnými informacemi a váznoucí detoxikací v orgánech, tkáních a tedy i v buňkách. Dornova metoda je považována za terapii celostní, protože respektuje člověka a její účinek se projevuje ve všech úrovních.

Indonéská Bali masáž

Jedná se o tradiční masáž z Indonéského ostrova Bali. Provádí se vždy jako celková masáž celého těla, aby bylo dosaženo optimálního účinku masáže a používá se při ní léčivých technik. Navozuje pocit exotického prostředí a za pomoci těch nejkvalitnějších olejů Vás přivede do pocitu absolutního uvolnění a relaxace. Příjemné masážní hmaty a úžasná kombinace relaxačních i tonizačních technik při Bali masáži napomáhá uvolnit napětí, stres a působí blahodárně na celkový stav organismu. Zlepšuje krevní oběh a metabolický systém. Posiluje imunitní systém a uvolňuje zadrženou energii. Bali masáž Vám navodí klid na duši. Budete moci lépe spát a Vaše efektivita se zlepší. Masáž posiluje fyzickou kondici člověka, působí na svalový aparát, mízní a krevní oběh, uvolňuje a harmonizuje celý organismus a má relaxační účinky.

Reflexní masáž chodidel

Představuje jednu z nejpříjemnějších masáží vedoucí nejen k odstranění stresu spojeného s dnešní uspěchanou dobou, ale reflexně ovlivňuje také vnitřní orgány. Masáž je prováděna na plosce i nártu obou nohou, kde je jako reflexním zrcadlem zobrazeno celé tělo se všemi svými orgány. Jaké jsou účinky reflexní masáže chodidel? Odstraňuje pocit těžkých nohou, uvolňuje blokády v oblasti nohy, reflexně ošetřuje bolest páteře a hlavy, pozitivně ovlivňuje krevní oběh, zlepšuje prokrvení, zmírňuje bolest, podporuje lymfatický systém, urychluje detoxikaci organismu a posílení imunity, má léčebné i preventivní účinky na bolesti svalů, kloubů, páteře, bolesti hlavy, migrénu a je pomocnou léčbou u funkčních poruch trávení a vylučování.

Masáž lávovými kameny

Luxusní relaxace těla i duše za použití vulkanických kamenů nahřátých na 45-55 °C, kterými je tělo masírováno, dále přírodní esenciální oleje a relaxační hudba přináší úžasné teplo a vůni, která vás kompletně pohltí. Teplo z kamenů se Vám rozlije po celém těle a celkově ho uvolňuje. Účinky masáže jsou nezapomenutelným zážitkem a působí ještě několik dní po jejím provedení. Kameny zároveň s teplem předávají velmi silnou energetickou vibraci a ovlivňují tak meridiány - energetické cesty vedoucí od konečků prstů až k našim vnitřním orgánům. Vlivem zdravotních problémů nebo při zvýšené únavě bývají tyto cesty špatně průchodné nebo zcela uzavřené. V těle nemůže proudit energie, člověk se cítí unavený, vyčerpaný, podrážděný a nemocný. Díky masáži teplými lávovými kameny se znovu otevírají a povzbudí činnost orgánů. Nastane očistný proces, detoxikace a celková regenerace těla. Při této masáži pozvednete své vědomí do zcela nové úrovně. Nejvíce doporučujeme v chladnějším počasí...

Antistresová indická masáž hlavy

Jedná se o masáž zklidňující, relaxační a velmi účinně působí proti stresu, s kterým se dnes neustále setkáváme. Pokud je aplikována pravidelně, tak dokáže omezit nebo i odstranit výskyt migrén. Pomáhá při odstranění depresí, úzkosti, podrážděnosti a mentální únavy, zbavuje stresu a napětí.

AWAD masáž - naše specialitka

Jedná se o námi sestavenou masáž celého těla. Užijete si skvělou relaxaci, uvolnění, budete nabiti novou energií a zbaveni stresu. AWAD masáž je opravdu unikátní a u nás ve studiu hodně žádaná. Více neprozradíme, to prostě musíte vyzkoušet!


Baňky

V tradiční čínské medicíně se používá působení baněk neboli baňkování nejenom při bolestech pohybového aparátu, ale i k mírnění vnitřních potíží. Účinek baňkování se zvyšuje přikládáním baněk na oblasti akupunkturních bodů. Baňky a baňková masáž působí fyzikálně a reflexně. Zároveň je také výrazně ovlivňován metabolismus organismu, neboť v okolí přiložené baňky dochází k rychlejší látkové výměně.

Gua Sha

Speciální technika Gua Sha ke které se používá vhodně upravená destička např. z keramiky, rohoviny nebo jadeitu. Intenzivním, místním prokrvením a zahřátím se dosáhne uvolnění svalů a měkkých tkání a z těla "odchází"  odpadní látky a toxiny.

Zahřátí svalů RADIOFITem

Hlavní výhodou, kterou radiofrekvence využívá, je zahřátí fokusovaným teplem a uvolnění svalu a kloubů, rozpad tukových buněk a zpevnění pokožky. Teplo působí okamžitým analgetickým účinkem a výrazně zlepšuje pohyblivost. Doba aplikace je okolo 15 - 20 minut.OBECNÉ ÚČINKY MASÁŽÍ


 • Uvolnění zatuhlého svalstva
 • Posílení krevního oběhu
 • Regenerace svalstva a tkání
 • Prokrvení kůže a odstranění odumřelých buněk
 • Podporují lymfatický a cévní systém systému v odplavování toxinů
 • Mírní bolesti pohybového aparátu a zlepšují jeho výkonnost
 • Snižuje nervozitu, uklidňuje, uvolňuje, snižuje napětí
 • Boj proti fyzické i psychické únavě
 • Pomáhá při nespavosti

OBECNÉ KONTRAINDIKACE

 • těhotenství
 • onkologické onemocnění
 • kolísavý tlak
 • epilepsie
 • akutní kloubní onemocnění
 • zelený zákal
 • kardiovaskulární onemocnění
 • cukrovka
 • bezprostředně po jídle (rozmezí alespoň 1-2 hodiny)
 • horečnatá nebo akutně zánětlivá onemocnění, hnisavá kožní onemocnění


Nabil Awad

MASÁŽE

Mám bohaté zkušenosti a dlouholetou praxi, ale nečekejte ode mne, že jsem kouzelník, který přiložením rukou vyřeší několikaletý problém v průběhu jedné masáže. Ovládám mnoho druhů masáží, stále se vzdělávám a ke každému klientovi přistupuji individuálně, techniky správně nakombinuji právě pro Vás a Vaše potřeby.


REFERENCE

Byla jsem léta klientkou předchozího studia manželů Awad a nemůžu jinak než je doporučit všema deseti. Děkuji za vzornou péči o mou pleť a budu se těšit někdy na viděnou v Poličce.

Lenka Havelková

Krásné moderní prostředí a opravdu profesionální služby. Z masáže jsem nadšená, pan masér má zlaté ruce. Vážně mohu velmi doporučit

Karolína Prokopová