KOSMETIKA

Stanislava Awad

DOPLŇKOVÁ SLUŽBA K OŠETŘENÍ

Mikromasáž očního okolí

+195 Kč

Masáž křišťálovými tyčinkami

+195 Kč

Peeling + výživný zábal na ruce

+210 Kč

RADIOFIT na ruce + zábal

+250 Kč

RADIOFIT - obličej

+220Kč

RADIOFIT - obličej, krk, dekolt

+290 Kč

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Čištění pleti

Ošetření v délce cca 60 minut

950Kč

Celkové ošetření pleti

Ošetření v délce cca 90 minut

1 190 Kč

Komplexní ošetření pleti

Ošetření v délce cca 100 minut

1 350 Kč

Crystal Carboxy terapie

30 min/990Kč, s čištěním pleti 60 minut 1490Kč

990 Kč

Chemický peeling s ovocnými kyselinami

Ošetření v délce 60 minut

990 Kč

RADIOFIT - radiofrekvenční lifting

Více info zde

samostatně / při ošetření

Obličej

450Kč / 220Kč

Obličej, krk, dekolt

490Kč / 290Kč

PÉČE O ŘASY A OBOČÍ

Lifting řas / Trvalá na řasy

Více info zde

690 Kč / 490 Kč

Barvení řas

140 Kč / 90 Kč

Barvení obočí

140 Kč / 90 Kč

EPILACE LYCON - krémový samostržný vosk

Více info zde

Úprava obočí

210 Kč / 100 Kč

Brada / tváře / horní ret / nosní dírky

210 Kč / 100 Kč

Třísla / podpaží

 390 Kč / 330 Kč

Brazilská epilace (pouze ženy)

890 - 990 Kč

EPILACE LYCON - teplý vosk roll-on

Více info zde

Lýtka / ruce / stehna

390Kč

Celé nohy / záda muži

650 Kč

Třísla

190 Kč

Ceník platný od 1.10.2021

DOPLŇKOVÁ SLUŽBA KE KOSMETICKÉMU OŠETŘENÍ

Mikromasáž očního okolí

Velmi příjemná a účinná masáž očního okolí proti únavě a otokům očí, zmírňuje tvorbu váčků a kruhů pod očima. Hydratuje a osvěžuje pokožku očního okolí, vyhlazuje vrásky a pravidelná mikromasáž působí jako prevence proti vráskám.

+195Kč


Masáž obličeje křišťálovými tyčinkami

Masáž se provádí pomocí dvou křišťálových masážních tyčinek s drenážním efektem, kterými se provádí speciální uvolňující tahy. Nejen že je neskutečně příjemná, ale i účinně vyhlazuje pokožku obličeje, podporuje elasticitu pleti a zpevnění kontur, aktivuje kolagenovou syntézu, dodává novou energii a stimuluje endorfiny v pokožce, zvyšuje hydrataci pleti a pleť detoxikuje a rozjasňuje.

+195Kč

Peeling a výživný zábal na ruce

Zábalem rukou se docílí zpevnění nehtů, krásně jemné hedvábné pokožky, její viditelné a okamžité omlazení, prokrvení a hydratace.

+210 Kč

RADIOFIT na ruce + zábal

Ošetření RADIOFIT vede k prokrvení a vypnutí pokožky rukou. Dojde i k uvolnění bolestivých kloubů a ztuhlého zápěstí, které jsou následkem jednostranné námahy, např. při práci na počítači.

+250 Kč

RADIOFIT - obličej

Koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí, vyhlazuje nerovnosti po akné, zjemňuje vrásky a stahuje póry.

+220Kč

RADIOFIT - obličej, krk, dekolt

Koriguje ochablost pleti, zpevňuje podbradek, vede k vypnutí pleti, linií kolem očí, nosu a rtů, vyhlazuje nerovnosti po akné, zjemňuje vrásky a stahuje póry.

Více info zde

+290Kč

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Ultrazvukové čistící ošetření

60. minutová péče o problematickou, aknózní a mastnou pleť. Je zde zahrnuto odlíčení, povrchové čištění a tonizace pleti, změkčení pleti, čištění ultrazvukovou špachtlí nebo diamantovou mikrodermabrazí, aplikace aktivních látek, pleťová maska, LED fotonová terapie, krém.

Více o ultrazvukové špachtli zde, o diamantové mikrodermabrazi zde

950 Kč

Celkové ošetření pleti

90. minutové ošetření za použití přípravků dle typu a potřeb Vaší pleti. Je zde zahrnuto odlíčení, povrchové čištění a tonizace, změkčení pleti, čištění ultrazvukovou špachtlí nebo diamantovou mikrodermabrazí, aplikace aktivních látek, masáž obličeje, krku a dekoltu, maska na míru dle potřeb pleti, LED fotonová terapie a pleťový krém.

1 190 Kč

Komplexní ošetření pleti

Ošetření v délce cca 100 minut, kde je zahrnuto odlíčení, povrchové čištění a tonizace, změkčení pleti, ošetření diamantovou mikrodermabrazí a čištění ultrazvukovou špachtlí, aplikace aktivních látek, masáž obličeje, krku a dekoltu, maska na míru dle potřeb pleti, LED fotonová terapie a pleťový krém.

1 350 Kč

Chemický peeling s ovocnými kyselinami

Při chemickém peelingu se používají zvláště ovocné kyseliny. Tyto kyseliny kontrolovaným procesem v různé míře podráždí pleť. Po stádiu podráždění následuje hojení. Nové buňky vznikající při hojení, nahrazují buňky poškozené, které před peelingem vykazovaly ESTETICKÝ DEFEKT - poškození pleti po nadměrném slunečním záření, stárnoucí projevy pokožky, projevy akné, trudovitá pleť po akné, vrásky, drobné jizvičky po akné, zvětšené póry, vysoká tvorby mazu... 

Více o chemickém peelingu zde

990 Kč

Crystal Carboxy terapie

Samostatné ošetření 30 min/990 Kč, s hloubkovým čištěním 60 min/1490 Kč

Crystal Carboxy je jedinečné ošetření. Výsledkem je výrazná eliminace akné, viditelné omlazení, dokonale hladká pleť, okysličená pleť bez kruhů pod očima, zeštíhlení obličeje, bělení pigmentace. Zároveň má silný, protizánětlivý účinek a zmenšuje velikost pórů.  

Doporučuje se 1x měsíčně, u akné 2x za měsíc

990 Kč

Profesionální péče

DERMO A BIO KOSMETIKA SYNCARE

Pracujeme s českou kosmetikou SynCare, která již od roku 1996 přináší na trh profesionální dermokosmetické přípravky na hranici lékařské a estetické péče. Požaduji vysokou kvalitu kosmetické péče.

Většina přípravků je bez parfémů, některé výrobky obdržely nezávislou akreditaci BIOKOSMETIKY. Schválení provedla státem prověřená kontrolní organizace KEZ o.p.s., která je největší českou institucí schvalující biopotraviny. Biokosmetika SynCare neobsahuje žádné parfémy ani chemické konzervační látky a má zvýšený obsah rostlinných složek pocházejících z certifikovaného ekologického zemědělství, které je ohleduplné k přírodě. Výroba kosmetických přípravků probíhá pod přísnou kontrolou dle standardů EU. Všechny připravky jsou konciovány se záměrem maximálního využití vlastností učinných látek.

Všechny dostupné přípravky SynCare zakoupíte u nás. Stanislava Awad

KOSMETIKA

Jsem kosmetička s maturitou v oboru a praxí více než 10 let. Již 9 let pracuji s českou Dermo a Bio kosmetikou SynCare. Provádím profesionální kosmetickou péči, přístrojové ošetření a depilaci špičkovými vosky Lycon. Svoji práci miluji a neustále se vzdělávám.


REFERENCE

Byla jsem léta klientkou předchozího studia manželů Awad a nemůžu jinak než je doporučit všema deseti. Děkuji za vzornou péči o mou pleť a budu se těšit někdy na viděnou v Poličce.

Lenka Havelková

Krásné moderní prostředí a opravdu profesionální služby. Z masáže jsem nadšená, pan masér má zlaté ruce. Vážně mohu velmi doporučit

Karolína Prokopová