KOSMETIKA

Stanislava Awad

DOPLŇKOVÁ SLUŽBA K OŠETŘENÍ

Mikromasáž očního okolí

+195 Kč

Masáž křišťálovými tyčinkami

+195 Kč

Manuální lifting obličeje

+450 Kč

Nano Lift vyhlazující maska

od +250 Kč

100% kolagenová maska s kyselinou hyaluronovou

+250 Kč

Výživný zábal na ruce

+210 Kč

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Ultrazvukové čistící ošetření

Ošetření v délce 60 minut

790 Kč

Celkové ošetření pleti

Ošetření v délce 90 minut

1 190 Kč

Chemický peeling s ovocnými kyselinami

Ošetření v délce 60 minut

890 Kč

MIKRODERMABRAZE - ošetření KLASIK

Ošetření v délce 60 minut

790 Kč

MIKRODERMABRAZE - ošetření RELAX

Ošetření v délce 90 minut

1 190 Kč

BROW A LASH BAR

samostatně / při ošetření

Lifting řas / Trvalá na řasy

Více info zde

650 Kč / 450 Kč

Barvení řas

120 Kč / 90 Kč

Barvení obočí

120 Kč / 90 Kč

EPILACE LYCON - krémový samostržný vosk

Více info zde

.

Úprava obočí

150 Kč / 100 Kč

Brada / tváře / horní ret

210 Kč / 100 Kč

Nosní dírky

210 Kč / 100 Kč

Třísla / podpaží

 390 Kč / 330 Kč

Brazilská epilace (pouze ženy)

890 Kč

EPILACE LYCON - teplý vosk roll-on

Více info zde

.

Lýtka / ruce / stehna

350 Kč

Celé nohy

550 Kč

Třísla

190 Kč

Ceník platný od 3.9.2018

DOPLŇKOVÁ SLUŽBA KE KOSMETICKÉMU OŠETŘENÍ

Mikromasáž očního okolí

Velmi příjemná a účinná masáž očního okolí proti únavě a otokům očí, zmírňuje tvorbu váčků a kruhů pod očima. Hydratuje a osvěžuje pokožku očního okolí, vyhlazuje vrásky a pravidelná mikromasáž působí jako prevence proti vráskám.

+195Kč


Masáž obličeje křišťálovými tyčinkami

Masáž se provádí pomocí dvou křišťálových masážních tyčinek s drenážním efektem, kterými se provádí speciální uvolňující tahy. Nejen že je neskutečně příjemná, ale i účinně vyhlazuje pokožku obličeje, podporuje elasticitu pleti a zpevnění kontur, aktivuje kolagenovou syntézu, dodává novou energii a stimuluje endorfiny v pokožce, zvyšuje hydrataci pleti a pleť detoxikuje a rozjasňuje.

+195Kč

Maska Nano Eye Lift

Neinvazivní okamžité vyhlazení i těch nejhlubších vrásek v okolí očí až o 75 % (ověřeno Státním zdravotní ústavem), díky nanovlákenné masce, která dokáže otevřít póry pokožky a umožnit tak kyselině hyaluronové a vyživujícímu krému proniknout hluboko do pokožky. Viditelné zmírnění otoků a kruhů pod očima během 30 minut.

od+250 Kč

Výživný zábal na ruce

Zábalem rukou se docílí nejen zpevnění nehtů, krásně jemné hedvábné pokožky, její viditelné a okamžité omlazení, prokrvení a hydratace, ale dojde i k uvolnění bolestivých kloubů a ztuhlého zápěstí, které jsou následkem jednostranné námahy, např. při práci na počítači.

+210 Kč

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Ultrazvukové čistící ošetření

60. minutová péče o problematickou a aknózní pleť za použití vhodných přípravků. Je zde zahrnuto odlíčení, povrchové čištění a tonizace pleti, změkčení pleti, šetrné čištění ultrazvukovou špachtlí, aplikace aktivních látek, pleťová a oční maska, pleťový krém. BONUS k ošetření zapracování aktivních látek galvanickou žehličkou, nebo ultrazvukovou mezoterapií.

Více o ultrazvukové špachtli zde

790 Kč

Celkové ošetření pleti

Komfortní 90. minutové ošetření za použití přípravků dle typu a potřeb Vaší pleti. Je zde zahrnuto odlíčení, povrchové čištění a tonizace pleti, změkčení pleti, čištění pleti a peeling ultrazvukovou špachtlí, aplikace séra a aktivních látek, uvolňující a relaxační masáž obličeje, krku a dekoltu, maska na míru dle potřeb pleti, oční výživná maska a pleťový krém. BONUS k ošetření zapracování aktivních látek galvanickou žehličkou, nebo ultrazvukovou mezoterapií.

1190 Kč

Chemický peeling s ovocnými kyselinami

Při chemickém peelingu se používají zvláště ovocné kyseliny. Tyto kyseliny kontrolovaným procesem v různé míře podráždí pleť. Po stádiu podráždění následuje hojení. Nové buňky vznikající při hojení, nahrazují buňky poškozené, které před peelingem vykazovaly ESTETICKÝ DEFEKT - poškození pleti po nadměrném slunečním záření, stárnoucí projevy pokožky, projevy akné, trudovitá pleť po akné, vrásky, drobné jizvičky po akné, zvětšené póry, vysoká tvorby mazu... 

Více o chemickém peelingu zde

890 Kč

DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRAZE - ošetření KLASIK

60. minutové ošetření, kde je zahrnuto odlíčení, povrchové čištění a tonizace pleti, ošetření mikrodermabrazí, maska na míru dle potřeb pleti, oční výživná maska, aplikace séra a aktivních látek, pleťový krém, který je závěrečnou tečkou celého ošetření. BONUS k ošetřní zapracování aktivních látek galvanickou žehličkou, nebo ultrazvukovou mezoterapií.  

Více o diamantové mikrodermabrazi zde

790 Kč

DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRAZE - ošetření RELAX

90. minutové ošetření pleti, kde je zahrnuto odlíčení, povrchové čištění a tonizace pleti, ošetření mikrodermabrazí, uvolňující a relaxační masáž obličeje, krku a dekoltu, maska na míru dle potřeb pleti, oční výživná maska, aplikace séra a aktivních látek, pleťový krém. BONUS k ošetření zapracování aktivních látek galvanickou žehličkou, nebo ultrazvukovou mezoterapií. 

Více o diamantové mikrodermabrazi zde

1190 Kč

Profesionální péče

DERMO A BIO KOSMETIKA SYNCARE

Pracujeme s českou kosmetikou SynCare, která již od roku 1996 přináší na trh profesionální dermokosmetické přípravky na hranici lékařské a estetické péče. Požaduji vysokou kvalitu kosmetické péče.

Většina přípravků je bez parfémů, některé výrobky obdržely nezávislou akreditaci BIOKOSMETIKY. Schválení provedla státem prověřená kontrolní organizace KEZ o.p.s., která je největší českou institucí schvalující biopotraviny. Biokosmetika SynCare neobsahuje žádné parfémy ani chemické konzervační látky a má zvýšený obsah rostlinných složek pocházejících z certifikovaného ekologického zemědělství, které je ohleduplné k přírodě. Výroba kosmetických přípravků probíhá pod přísnou kontrolou dle standardů EU. Všechny připravky jsou konciovány se záměrem maximálního využití vlastností učinných látek.

Všechny dostupné přípravky SynCare zakoupíte u nás. Stanislava Awad

KOSMETIKA

Jsem kosmetička s maturitou v oboru a praxí více než 10 let. Již 9 let pracuji s českou Dermo a Bio kosmetikou SynCare. Provádím profesionální kosmetickou péči, přístrojové ošetření a depilaci špičkovými vosky Lycon. Svoji práci miluji a neustále se vzdělávám.


REFERENCE

Byla jsem léta klientkou předchozího studia manželů Awad a nemůžu jinak než je doporučit všema deseti. Děkuji za vzornou péči o mou pleť a budu se těšit někdy na viděnou v Poličce.

Lenka Havelková

Krásné moderní prostředí a opravdu profesionální služby. Z masáže jsem nadšená, pan masér má zlaté ruce. Vážně mohu velmi doporučit

Karolína Prokopová