Objednejte si termín

Zaujaly Vás naše služby?

KONTAKTUJTE NÁS

Tyršova 166, Polička 572 01

Telefon: +420 737 519 769
E-mail: awadstudio@email.cz

Otevřeno dle předchozí rezervace

KOSMETIKA - Stanislava Awad, ičo: 869 74 408
MASÁŽE - Nabil Awad
, ičo: 013 02 141

Osoby vedené v ŽR Polička, Sídlo Tyršova 166, Polička 572 01


Umístění studia

Nacházíme se v Poličce na Tyršové ulici od pošty do náměstí, po pravé straně cca 60 m se nachází oranžová budova č. p. 166 ( naproti antikvariátu Dolejš ) v prvním patře, kde se nachází i Pedikúra.

Pokud právě nezvedáme telefon, věnujeme se klientovi. Zavoláme zpět ihned, jak to bude možné.  Můžete využít i rezervace online. Jistě i Vy si při návštěvě studia přejete ničím nerušenou relaxaci.


Pokud se rozhodnete zrušit plánovaný termín, prosíme Vás, učiňte tak s co největším předstihem (nejpozději však 24 hodin předem) telefonicky, sms, e-mailem, nebo zrušte rezervaci online, abychom Váš termín mohli nabídnout dalším klientům. V případě neomluvené absence požadujeme při příští návštěvě zákazníka uhrazení poplatku ve výši 50% z ceny dohodnuté služby, jako kompenzaci za promarněný čas.


Pevně věříme, že porozumíte nezbytnosti zkrácení služby v případě Vašeho pozdního příchodu s ohledem na ostatní řádně objednané klienty. Pokud nejsme informováni o Vašem zpoždění, čekáme 15 minut, po této době může být termín nabídnut dalším klientům.

Akceptujeme platby kartou


REFERENCE

Byla jsem léta klientkou předchozího studia manželů Awad a nemůžu jinak než je doporučit všema deseti. Děkuji za vzornou péči o mou pleť a budu se těšit někdy na viděnou v Poličce.

Lenka Havelková

Krásné moderní prostředí a opravdu profesionální služby. Z masáže jsem nadšená, pan masér má zlaté ruce. Vážně mohu velmi doporučit

Karolína Prokopová