LIFTING ŘAS / TRVALÁ NA ŘASY

LIFTING ŘAS = TRVALÁ NA ŘASY = LASH LIFTING 

Mnoho názvů a přitom se jedná o to stejné. Trvalá na řasy dostala modernější název. Pokud se setkáte s názvem Lash lifting, Lifting řas, Trvalá na řasy, dostanete se ke stejnému výsledku, jen s malým rozdílem v natáčkách. 

U nás Vám řasy navíc nabarvíme a vyživíme - LASH BOTOX BOMB!

Tato technika spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou formu. Výsledným efektem jsou zatočené, zvednuté, zvýrazněné a jakoby vytažené řasy směrem k obočí včetně totální výživy.

Následně se aplikuje barva na řasy a jako poslední krok se nanáší LASH BOTOX BOMB. Extrémně účinná vyživující kůra na řasy, která o 100% zvyšuje objem přírodní řasy díky jedinečnému složení nízkomolekulární kyseliny hyaluronové, aminokyselin, keratinu, bambuckého másla, arganu, ricinu, vitaminu E a dalších. Uzdravuje, urychluje růst a výrazně posiluje přírodní řasy. Bez parabenů.

Aplikace trvalé na řasy nebo-li liftingu řas Vám umožní zvýraznit přirozenou linii řas na dobu 6 - 8 týdnů. Takto upravené řasy rozjasní pohled a opticky zvětší Vaše oči. 

Vhodné pro klientky, které mají rovné řasy směřující dolů, pro ty, které nechtějí prodloužené řasy a také pro klientky, které prodloužené řasy nosily a po sundání jsou jejich řasy rovné. Výrazný efekt je i u velmi krátkých řas. Do určité míry nahradí i řasenku.

Následující den se můžete líčit i vhodně zvolenou a kvalitní řasenkou.

K takovéto kosmetické úpravě se používají přípravky s regeneračními účinky, díky nimž nedojde k porušení struktury řas.