Nové ošetření CASMARA

06.02.2023

Nově nabízím intenzivní kosmetické programy od značky CASMARA se sídlem ve španělské Valencii, která již 40 let nabízí efektivní kosmetická ošetření s využitím exkluzivních aktivních složek a neustálé inovace v oboru profesionální kosmetiky. 

Tyto kosmetické rituály mě nadchli svými výsledky, věřím, že si je zamilujete i vy!

PURIFYING 

Ošetření, které čistí pleť, odstraňuje vrstvu povrchových nečistot, usnadňuje extrakci komedonů, přináší detoxikaci pro buňky. Toto ošetření na bázi čistého kyslíku výrazně zlepšuje proces buněčného dýchání. Inteligentní aktivní látka chlorela dron tech dodává buňkám extra energii. Výsledkem je rozzářená a hloubkově vyčištěná pleť.

GOJI (antioxidant) 30+ 

Goji - kustovnice čínská - silný antioxidant, pleť znatelně omlazuje, redukuje vrásky a působí preventivně proti stárnutí pleti. Nejvyšší obsah vit.C ze všech druhů ovoce na světě, 18 druhů aminokyselin, 21 stopových prvků. Výsledkem je intenzivně a dlouhodobě hydratovaná pleť chráněná proti volným radikálům.

AGEDEFENSE 35+ 

Technologie na bázi pre & probiotik pro obnovu kožního mikrobiumu. Posiluje vrchní ochrannou barieru pleti a zabraňuje oxidačnímu stresu na pleti, stimuluje tvorbu nového kolagenu, obnovuje proces buněčné obnovy a přináší optimální hydrataci a výživu.

OCEAN MIRACLE 40+ 

Ekologická, přírodní kosmetika na bázi aktivních látek mořského původu se silným zpevňujícím a anti-age účinkem. Zpevňuje a hydratuje pleť do hloubky, vypíná ji a mírní vrásky. Stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu.

SKIN SENSATIONS - ZLATÉ OŠETŘENÍ 40+ 

Navrací pleti zdravý vzhled, předchází a mírní první známky stárnutí. Obnovuje hydrolipidický plášť pokožky, čímž pleť znovu získává jednotný odstín, tonus, jas a hydrataci. Silný antioxidační účinek.

REGENERÍN 40+ 

Přináší výrazný protivráskový efekt - přírodní peptid Argireline® brání opakovaným mikrostahům podkožního svalstva, oddaluje vznik vrásek a mírní již existující vrásky. Obsažené hydroxykyseniny projasňují pokožku a mírní pigmentové skvrny.

INFINITY 45+

Revoluční ošetření, které vyniká jedinečnými aktivními látkami a představuje ultra omlazující inteligentní kosmetiku. Mezi zásadní aktivní složky patří 5 růstových faktorů, albície hedvábná, výtažek z hroznů chardonnay, protěž alpská, levandulový olej a třešňový květ. Výsledkem je rozzářený, intenzivně omlazený obličej.

Q10 RESCUE 60+ 

Omlazující prémiová řada s obnovujícím a energizujícím účinkem na bázi přírodních aktivních látek. Navrací pleti rovnováhu a buněčný metabolismus, dodává intenzivní výživu inteligentní technologií cíleným uvolňováním koenzymu Q10.

EYE PERFECTION 

Ošetření na bázi rostlinných výtažků, růstových faktorů a technologie vycházející z karboxyterapie, které bylo speciálně vyvinuto pro omlazení očního okolí. Obnovuje, zpevňuje a vyhlazuje pleť kolem očí. Viditelně redukuje tmavé kruhy a váčky pod očima.