NOVÝ CENÍK PLATNÝ OD 1.12.2022

01.12.2022

Jak vidíte všude kolem nás, ceny rostou. Bohužel i my jsme nuceni po 4 letech navýšit ceny ošetření, ale snažili jsme se o co nejmenší zásah. 

Ceník platný od 1.12.2022 najdete zde na odkazech:

Kosmetika

Masáže


Víte, co vše je zahrnuto v ceně ošetření?

Není to pouze materiál na ošetření, jak si mnozí myslí a při placení nám jsou schopni hned spočítat tržbu za den, měsíc... Jdeme-li více do hloubky, tak zde pro představu uvádíme několik příkladů, z čeho se cena skládá.

Pronájem prostoru, zdravotní a sociální pojištění, elektřina, rezervační systém, webové stránky, pronájem platebního terminálu, vybavení studia a jeho opotřebování a neustálé inovace, praní, sušení a žehlení prádla, jednorázový materiál (odličovací tampony, kapesníčky, papír na lehátka, utěrky na ruce, toaletní papír...), svíčky, školení novinek, přístrojové bavení, pravidelné revize přístrojů, přípravky k ošetření a naše "výplata". Na plno věcí jsme při výčtu určitě zapomněli.

Také se občas stane, že někdo na ošetření nepřijde, nebo zruší termín na poslední chvíli a nám se nepodaří termín obsadit, to je pro nás ztrátové. A týden dovolené, nebo nemoc? I tím jdeme do ztráty.

Ale naše práce nás nesmírně baví! Rádi se zdokonalujeme, učíme se a rádi o Vás pečujeme. 

Věříme, že na péči je to poznat.

Stanislava a Nabil Awad