REFERENCE

Děkuji moc za velmi milý a profesionální přístup, přišla jsem z bolestí krční páteře a po masáži se mě velmi ulevilo, ráda se budu vracet, děkuji 🤗 

2.3.2023 Jana Hermanová (e-mail)


Příjemné prostředí, paní má skvělé ručičky. Doporučuji!

5.12.2022 Nela (hodnocení reservio)


Když si chcete dopřát opravdu krásný zážitek, neváhejte navštívit tento salon. Krásné, do detailu vyladěné prostředí a skvělé služby.

18.11.2019 Jana Dob (hodnocení na google)


Paní Stáňa je moc šikovná, milá, sleduje novinky v kosmetice, určitě budete všechny moooc spokojené.

25.9.2018 Jiřina Vlčková (hodnocení na facebooku)


Mnohokrát DĚKUJI za naprosto skvělou, příjemnou a relaxační masáž. Jsem nad míru spokojená! Profesionální, milý přístup a krásné prostředí. Budu se znovu a znovu ráda vracet.

16.9.2019 Tereza Vápeníková (hodnocení na fcb)


Přesně takové studio v Poličce chybělo. Velice přijemné prostředí, milá paní, vždy odcházím zrelaxovaná, a to dokonce i po depilaci :D Doporučuju!

8.7.2019 Iveta Bártová (hodnocení na fcb)


Krásné, čisté a moderní prostředí, ve kterém se člověk cítí velmi příjemně a hlavně služby na profesionální úrovni.

14.10.2019 Monika Macholánová (hodnocení na google)


Diskrétnost, profesionalita, relaxace. Doporučuji.

4.3.2019 Hana Bernadetta (hodnocení na fcb)


Profesionální provedení masáže, příjemná atmosféra....ráda se zase vrátím! 

23.2.2023 Martina (hodnocení reservio)


Perfektní, profesionální přístup… doporučuji…

15.11.2022 Ivo (hodnocení reservio) 


Po x letech jsem vyrazila (po návštěvě kadeřnice) do kosmetického salónu.Hodně se toho změnilo :-) alespoň v tomto salónu. Předně nejde jen o samotnou "údržbu" ale o opravdový relaxační příjemný zážitek. Paní Stáňa je diskrétní, citlivá profesionálka, prostě jednička. Po celou dobu se věnuje jenom Vám (nebouchají dveře,nezvoní mobil, nikdo jiný tam prostě není jen vy). Metody ošetření jsou příjemné, uklidňující a takřka bezbolestné (což platí i o "trhání obočí"). Na kosmetice jsem strávila téměř 2hod a na vyhřívaném lůžku jsem si krásně odpočinula. Vybízím všechny dámy i pány - jedinečný dáreček. Určitě si ho dopřeju! Moc jsem spokojená!

4.3.2019 Hana Bernadetta (hodnocení na fcb)


Mnohokrát děkuji za svělou péči manželům Awad. Vstřícnost, profesionalita a vysoká odbornost je zde samozřejmostí. Polička může být moc ráda, že má tak hezké studio! Doporučuji všemi deseti :)

25.1.2019 Jana Sedláčková (hodnocení na fcb)


Nemohu jinak než doporučit.

6.3.2019 Jarmila Hromádková (hodnocení na fcb)


Dostala jsem dárkový poukaz na kosmetiku. Byla jsem poprvé v životě a určitě to nebylo naposledy. Jsem mile překvapená, jak moderním prostředím, tak i přístrojovým vybavením salonu. Služby salonu doporučuji.

3.11.2019 Jana Nespěšná (hodnocení pomocí formuláře)


Profesionální přístup ,krásné prostředí .

11.1.2023 Marie (hodnocení reservio)


Dnes jsem byla u pana Nabila na masáži, původně zad, nakonec jsme více řešili nohu. Chtěla bych moc poděkovat noha povolila a nebolí. Moc díky.

5.11.2019 Lenka Kovářová (e-mail)


Velice milá paní, krásné prostředí, super relax.

8.11.2019 Veronika Pleskotová (hodnocení na fcb)


Velmi profesionální péče, nádherné a čisté prostředí a velmi příjemní majitelé. Jak paní Stanislava, která se věnuje péči o pleť, tak její manžel masér. Jenom doporučuji. A přeji hodně štěstí

19.2.2019 Jana Vaňourková (hodnocení na fcb)


Byla jsem léta klientkou předchozího studia manželů Awad a nemůžu jinak než je doporučit všemi deseti. Děkuji za vzornou péči o mou pleť a budu se těšit někdy na viděnou v Poličce.

17.8.2018 Lenka Havelková (hodnocení na fcb)


Krásné moderní prostředí a opravdu profesionální služby. Z masáže jsem nadšená, pan masér má zlaté ruce! Vážně mohu velmi doporučit!

14.10.2019 Karolína Prokopová (hodnocení na google)


Naprostá spokojenost, doporučuji.

13.12.2018 Lenka Kovářová (hodnocení na fcb)Byli jste spokojeni s našimi službami, nebo máte jakékoli připomínky? Pomozte nám zlepšit naše služby!

Budeme rádi za Vaše hodnocení.