NOVINKY A AKCE

Nově nabízím intenzivní kosmetické programy od značky CASMARA se sídlem ve španělské Valencii, která již 40 let nabízí efektivní kosmetická ošetření s využitím exkluzivních aktivních složek a neustálé inovace v oboru profesionální kosmetiky.
Tyto kosmetické rituály mě nadchli svými výsledky, věřím, že si je zamilujete i vy!

Jak vidíte všude kolem nás, ceny rostou. Bohužel i my jsme nuceni po 4 letech navýšit ceny ošetření, ale snažili jsme se o co nejmenší zásah.

Opět jsme pro vás rozšířili nabídku služeb o nové přístrojové ošetření - HYDROBRAZE. Jedná se o unikátní podtlakovou technologii pro neinvazivní čištění pleti, omlazení pleti a hydrataci během jednoho kroku. Hydrobraze je v rámci ošetření čištění pleti a je efektivní pro všechny typy pleti.

Nově u nás zakoupíte doplněk stravy zaměřený pro podporu růstů vlasů, nehtů, pro zlepšení funkce pohybového aparátu, pro hydrataci a výživu kůže a pleti - 1. RAYS PREMIUM COLLAGEN A 2. RAYS ANTI-AGE ELIXÍR.

Radiofrekvence vede k remodelaci kontur obličeje a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje, vypnuté linie kolem očí, nosu, rtů, zjemněné nebo vyhlazené vrásky a odstranění podbradku. Krásně vyhlazuje pleť s rozšířenými póry a s nerovnostmi po akné, zvyšuje mikrocirkulaci.

Neustále si lámete hlavu nad tím, čím obdarovat své nejbližší, přátele nebo třeba i obchodní partnery či zaměstnance? Darujte jim nezapomenutelný dárek v podobě opravdového zážitku.

V listopadu rozdáváme ke každému kosmetickému ošetření dárek v podobě poukazu 200,- Kč na masáž. Poukaz má platnost 1 měsíc a lze využít na libovolnou masáž z nabídky studia. Nabídku masáží naleznete ZDE. Jakou si dopřejete Vy?